Zaključen finalni turnir letošnje Hudbasket sezone

07
avg.
2023
  • Košarka 3x3

Ljubljana – Pretekli vikend so ekipe odigrale še zadnje tekme letošnje Hudbasket sezone. Zaradi vremenskih razmer se je dogajanje prestavilo v športno dvorano Gimnazije Šentvid, kjer so v petek na igrišče prve stopile ekipe mlajših kategorij.

Med košarkarji do 15 let so bili najbolj uspešni Pingvini, med U18 pa so zlate kolajne osvojili Tasty Team. Na zadnje so v petek sezono končale tudi ekipe do 23 let, kjer so bili najbolj uspešni Klančar Žerjavi. V drugem delu finala so se v nedeljo na igriščih pomerili še člani in članice. Med košarkaricami so bile najbolj uspešne 3x3 Študa, zadnji pa so sezono zaključili člani, med katerimi so prvo mesto osvojili Hangzhou.