1. SKL za ženske: Igralke Jasmin sport Ledite po boljšem drugem polčasu premagale Grosuplje

10
2020

Ljubljana - Košarkarice Jasmin sport Ledite so v obračunu 7. kola skupine za prvaka v domači dvorani, po boljši igri v drugem polčasu, premagali Grosuplje.

1. SKL ZA ŽENSKE
7. kolo - Za prvaka
Torek, 10. marec

JASMIN SPORT LEDITA : GROSUPLJE 64:53 (5:19, 20:12, 18:13, 21:9)
Pokalne podprvakinje so tekmo začele zelo slabo, verjetno je to bila tudi posledica utrujenosti, saj so finale Pokala članic igrale le dobrih 48 ur prej. Proti mladi zasedbi Grosupljega so se domačinke nato le zbrale in do polčasa zmanjšale prednost gostij le na 6 točk. V drugem polčasu pa so domačinke z izkušnjami Urše Žibert in skoki Eve Prevodnik le postavile stvari na svoje mesto in se na koncu veselile zmage z rezultatom 64:53. Najboljša strelka tekme je bila Urša Žibert, ki je 24 točkam dodala tudi 6 skokov in 6 podaj. Omeniti velja tudi 12 skokov igralke Jasmin sport Ledita, Eve Prevodnik.